Hakkımızda

Biz Kimiz?

1997 yılından bu yana fındık ile ilgilenmekte olan Son Yüksel Fındık, Düzce’nin Cumayeri ilçesinde kurulmuştur. Hammadde konusunda üstün kalite anlayışını, sürekli gelişim prensibiyle global değişimlere ayak uydurmayı ve uzun vadede süreklilik sağlamak için gerekli çalışmaları yapmayı ilke edinmiş firmamız fındık konusundaki üstün tecrübeli ve bilgili kadrosuyla fındık sektöründe üretim ve ihracat yapmaktadır. Firmamız yeni bir işletme tesisi kurma aşamasındayken, 2004 yılından bu yana Düzce’de faaliyet göstermekte olan Karin’e ait fındık işleme fabrikasını yüksek tecrübeli kadrosuyla kiralamıştır ve son teknolojiler ile sektördeki yeniliklere uygun kurulacak olan tesisi yapım aşamasındayken, bu fabrikada üretim ve işleme faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Kalite Garantimiz

Doğal Ürünlerimiz

Bizimle İletişime Geçin

(+90) 380 735 50 02

Misyonumuz

Avrupa gida sektöründe beklentilere cevap verecek kalite ve standardlarda üretim yaparak, bize güvenen müsterilerimizle sürdürülebilir bir ticari iliski agi olusturmak.

Vizyonumuz

Müsterilerimizin memnuniyetlerini arttirmak, katma degeri yüksek ürünler üretmek, sosyal sorumlu, güvenilir, ve sektördeki diger aktörlere de faydali olan köklü ve saygin bir kurum olmak.


Top